Strona główna / Artykuły z branży / Konfigurator produktów w salonie Obag

Konfigurator produktów w salonie Obag

To nowa usługa salonu

Powierzchnia salonów Obag to ok. 60-90 m2, dlatego fizycznie nie ma możliwości wyeksponowania wszystkich produktów jakie oferuje marka. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów zdecydowała się wprowadzić konfigurator produktów. Do tej pory z usługi tej skorzystać można było w sklepie internetowym, a teraz jest ona również dostępna w salonie w Galerii Młociny.

Na czym dokładnie polega ta usługa? Klientki za pośrednictwem konfiguratora mogą tworzyć swoje niepowtarzalne i wyjątkowe torebki lub zegarki. Możliwe są setki tysięcy kombinacji. Na specjalnym tablecie klientka tworzy np. torebkę – wybiera kształt, kolor, model rączki, pasków i dobiera dodatki. Po stworzeniu własnej torebki należy wcisnąć „Chcę obejrzeć na żywo” i pracownik przynosi skonfigurowany przez klientkę produkt. W konfiguratorze klient wybiera spośród produktów, które dostępne są na miejscu, ale można również przełączyć na opcję dostępność w ciągu 24 godzin.

Galeria Młociny jest pierwszym koncepcyjnym salonem, ale sieć w niedługim czasie chce wprowadzić tą usługę również do kolejnych salonów.

Kategorie: