Strona główna / Artykuły z branży / Inglot z nowym innowacyjnym systemem płatności

Inglot z nowym innowacyjnym systemem płatności

i współpracuje z PayEye.

Klienci firmy będą teraz mogli korzystać z intuicyjnego i bezproblemowego procesu zakupowego, dokonywać płatności w kilka sekund, a będzie to możliwe dzięki współpracy z PayEy.

PayEye jest to firma, która dostarcza unikalne płatności biometryczne offline i ekspresowe płatności online.  Dla sklepu Inglot jest to kolejny krok w kierunku ekspansji usługi oferującej płatności one click od PayEye.

Dzięki tej współpracy, klienci Inglota będą mogli korzystać z intuicyjnego i bezproblemowego procesu zakupowego, i dokonywać płatności w kilka sekund. Innowacyjna technologia e-payeye, oparta na zaawansowanych rozwiązaniach umożliwiających podstawianie danych, oraz szybką i bezpieczną weryfikację użytkownika, eliminuje potrzebę wprowadzania danych użytkownika i zakładania kont w sklepach internetowych.

Do realizacji ekspresowych płatności e-payeye niezbędne jest pobranie bezpłatnej aplikacji PayEye oraz krótka rejestracja w usłudze. Aplikacja nie tylko umożliwia płatności offline, ale również zapewnia możliwość autoryzacji biometrycznej jednym spojrzeniem w punktach stacjonarnych.

Kategorie: