Strona główna / Artykuły z branży / HubStyle na ścieżce wzrostu

HubStyle na ścieżce wzrostu

Marka Cardio Bunny zyskała nowy kanał dystrybucji (sklepy 4F i 4Faces)

W ostatnich tygodniach HubStyle nawiązał współpracę z OTCF S.A., (właścicielem  4F i 4Faces). Współpraca dotyczy dystrybucji sportowej marki Cardio Bunny. Jest to kolejny krok w programie działań mających na celu powrót Grupy na ścieżkę wzrostów. Przychody HubStyle, właściciela popularnych marek odzieżowych i multi-kanałowego dostawcy ruchu zakupowego dla e-commerce, w sierpniu wyniosły 1,2 mln zł. Od początku 2017 r. przychody Grupy wyniosły ponad 12,7 mln zł. W okresie styczeń-sierpień 2017 r. w segmencie odzieżowym sprzedaż wyniosła 6,7 mln zł.

Segment sprzedaży odzieży, do którego zalicza się Sugarfree Sp. z o.o. oraz New Fashion Brand Sp. z o.o., w sierpniu 2017 r. wygenerował przychody w wysokości 0,7 mln zł wobec 1,1 mln zł w tym samym miesiącu 2016 r. Od początku bieżącego roku przychody HubStyle w segmencie odzieżowym wzrosły wyniosły 6,7 mln zł wobec 7,1 mln zł w analogicznym okresie poprzedniego roku.

W segmencie e-commerce, do którego zaliczany jest multi-kanałowy dostawca ruchu zakupowego dla e-commerce, spółka Nokaut.pl, w ciągu ośmiu miesięcy 2017 r. odnotowano przychody w wysokości 6,1 mln zł, wobec 6,3 mln zł w tym okresie 2016 r. W sierpniu 2017 r. segment ten wygenerował 0,6 mln zł.

W ostatnich tygodniach HubStyle S.A. zabezpieczyło dodatkowe finansowanie na rozwój działalności. 1 września 2017 r. pozyskano dla Sugarfree finansowanie zewnętrzne od Banku ING Bank Śląski S.A. natomiast 4 września 2017 r. zostały przydzielone obligacje w ramach prywatnej emisji obligacji, w ramach której pozyskano 477 tys. zł

HubStyle

Firma posiada portfolio własnych marek lifestylowych oraz  platformę internetową służącą do komunikacji pomiędzy sprzedającymi a kupującymi. Marki firmy to m.in.: Cardio Bunny i Sugarfree

Marka Cardio Bunny została stworzona dla młodych kobiet które aktywnie spędzają wolny czas. Marka wychodzi naprzeciw modzie bycia fit oraz zdrowemu trybowi życia, oferując swoim klientkom sportowe ubrania, które są noszone również poza siłownią. Przewagą Cardio Bunny nad innymi markami jest oferta kobiecych i modnych ubrań na siłownię.

Sugarfree to marka oferująca modne sukienki, które są projektowane i szyte w Polsce. W  kolekcji znajdują się zarówno sukienki na specjalne okazje jak i na co dzień.

Kategorie: