Strona główna / Artykuły z branży / Auchan z nową usługą

Auchan z nową usługą

Przy obiektach staną Paczkomaty InPost

W obiektach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska pojawią się nowe usługi i udogodnienia dla klientów. Dzięki zawartej umowie z InPost do końca 2019 roku przy siedemnastu CH Auchan w Polsce pojawią się Paczkomaty, dzięki którym możliwe jest samodzielne nadawanie i odbieranie przesyłek.

Wprowadzane przez Ceetrus Polska dodatkowe usługi sprawiają, że klienci nie tylko mogą w nich wygodnie zrobić zakupy, zjeść, ale również skorzystać z nowych technologii.

Od marca 2019 roku z Paczkomatów mogą korzystać już klienci Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, Centrum Handlowego Auchan Swadzim oraz Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Ceetrus Polska jest inwestorem, deweloperem oraz zarządcą centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Powstała w 1976 roku we Francji, a aktualnie obecna jest w 12 krajach na świecie. W Polsce firma prowadzi swoją działalność od 1996 roku, posiada 24 centra handlowe, które razem dają powierzchnię handlową bliską 700 tys. m2. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach jak: nieruchomości mieszkaniowe, infrastruktura, handel, biura, turystyka i rekreacja.

Kategorie: