Strona główna / Wydarzenia / Sale Talks

Sale Talks

03 marca 2021
w godzinach 08:29 - 22:29
Online
Sale Talks

3 marca odbędzie się interaktywna konferencja Sale Talks! 5 praktyków przekaże Ci merytoryczną i narzędziową wiedzę, opartą o najnowsze trendy w obszarach sprzedaży i marketingu.

Na Sale Talks zostaną poruszone tematy związane z budowaniem relacji w biznesie, prowadzeniem skutecznych działań marketingowych oraz sprzedażowych, a także typologii osobowości klientów.

Nasze wydarzenie to połączenie ciekawych osobowości i eksperckiej wiedzy. Prelegenci realizują nie tylko działania sprzedażowe i marketingowe, ale prowadzą również własne biznesy. Przez co, w pełni rozumieją ich funkcjonowanie oraz problemy.

W programie:

  • Dariusz Jaszcz - Prowadzący konferencji. Pomiędzy wystąpieniami reszty prelegentów opowie w jaki sposób budować wielopłaszczyznowe relacje w biznesie.
  • Piotr Kaleta - Przybliży tematykę podejścia strategicznego w marketingu. Mnóstwo wiedzy praktycznej, opartej o konkretne aktywności i propozycje działań.
  • Maciej Kozubik - Jego tematem przewodnim będzie prospecting. Dzięki wystąpieniu Maćka dowiesz się, jak najskuteczniej poszukiwać potencjalnych klientów.
  • Andrzej Zdanowski - Tematem Andrzeja będzie typologia osobowości. Nauczysz się w jakie sposób budować efektywne zespoły sprzedażowe.
  • Patryk Jasiński - Patryk to ekspert w zakresie zamykania sprzedaży. Opowie o tym na konferencji Sale Talks. Samo mięso, maksimum wiedzy.

Więcej o konferencji: TUTAJ