Strona główna / Wydarzenia / RetailShow

RetailShow

16 listopada 2021 - 17 listopada 2021
Warszawskie Centrum EXPO XXI
RetailShow

Największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa, 11-ta edycja, odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2021 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI w halach nr 1 i nr 3.

Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Targom towarzyszy konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept - oficjalne wręczenie nagród odbywa się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

SZCZEGÓŁY: TUTAJ