Strona główna / Wydarzenia / E-commerce- prawne i praktyczne aspekty sprzedaży internetowej na rynku UE

E-commerce- prawne i praktyczne aspekty sprzedaży internetowej na rynku UE

21 kwietnia 2021
w godzinach 11:00 - 23:00
online
E-commerce- prawne i praktyczne aspekty sprzedaży internetowej na rynku UE

Organizator: Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa Zgłoszenie: https://forms.gle/c1CpQmzcE4vywq5J9

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z tematyką zasad prowadzenia sprzedaży przez internet i prawnych aspektów sprzedaży online b2b i b2c. Podczas webinarium zostaną omówione następujące zagadnienia:

- eCommerce– wprowadzenie, potencjał, trendy.
- Jak stworzyć sklep i regulamin sklepu internetowego?
- Jakie technologie płatności online zastosować, jakie są możliwości z firmami kurierskimi, jak dotrzeć do potencjalnych klientów?
- Czym się kierować przy wyborze „budowniczego” sklepu? Jakie oferuje funkcjonalności, płatności itd., dostępne na wybranych zagranicznych rynkach?
- Podstawy RODO
- Podstawy prezentacji towaru – opisy, zdjęcia itd.

Spotkanie poprowadzi Pani Monika Jurkiewicz – radca prawny, właściciel i prawnik zarządzający, specjalistka z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy i e-commerce. Od ponad 18 lat doradza międzynarodowym i polskim przedsiębiorstwom. Wieloletnia ścisła współpraca w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach pozwoliła jej dobrze poznać potrzeby klientów i wypracować metody rozwiązywania problemów oparte o analizę prawną i biznesową, której celem jest efektywność i celowość rozwiązań projektowanych dla przedsiębiorstw, szczególnie produkcyjnych.

Jest autorką publikacji z zakresu prawa pracy oraz trenerem i wykładowcą z wieloletnim doświadczeniem. Prelegentka podczas konwentów, konferencji i licznych seminariów. Prowadzi z sukcesem warsztaty z zakresu prawa pracy, ochrony danych osobowych oraz e-commerce.