Strona główna / Kariera w retail / Szymon Dąbrowski

Szymon Dąbrowski

Szymon Dąbrowski

rozpoczął pracę w E-Obuwie i Modivo jako Dyrektor ds. Zakupów i Sprzedaży

Od stycznia 2020 - 30 grudnia 2020 roku był Wiceprezesem, Dyrektorem Handlowym ds. Zakupów, Sprzedaży, Marketingu i E-Commerce w Intersport Polska.
Szymon Dąbrowski posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi sieciami sprzedaży zarówno w Polsce, jak i za granicą oraz w zarządzaniu sprzedażą w modelu omnichanel. Cała kariera Szymona Dąbrowskiego związana jest z branżą handlową, gdzie zajmował stanowiska w obszarach zakupów, sprzedaży, rozwoju i marketingu. Odpowiedzialny był za przygotowywanie i wdrażanie szeregu strategii oraz rozwiązań optymalizacyjnych i rozwojowych.
Od 2016 roku związany był z marką SIZEER, gdzie pełni funkcję Dyrektora Marki, a wcześniej był m.in. Dyrektorem Sprzedaży w Tchibo Warszawa i Takko Fashion Polska.
Szymon Dąbrowski jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego (kierunek socjologia). Ukończył również studia podyplomowe (zarządzanie zasobami ludzkimi) na Politechnice Gdańskiej oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem na jednolitym rynku europejskim w Szkole Głównej Handlowej.