Strona główna / Artykuły z branży / S’portofino dalej się rozwija

S’portofino dalej się rozwija

Kolejne otwarcie salonu miało miejsce w październiku tego roku.

Nowy sklep został otworzony w krakowskim centrum handlowym. Tym samym powiększając sieć salonów. Marka na tym nie poprzestaje i już zapowiada kolejne otwarcia.

S’portofino oferuje ponad 100 marek premium w salonach multibrendowych o powierzchni ok. 300 mkw. Obecnie sieć to 6 sklepów stacjonarnych znajdujących się w największych miastach w Polsce oraz sklep internetowy działający na 8 rynkach europejskich.

S’portofino oferuje klientom topowe produkty w kategorii sport & leisure.  Klientom kojarzy się najbardziej z narciarstwem. Salony oferują odzież i akcesoria renomowanych marek związanych z tą dyscypliną, w tym m.in. Bogner, Sportalm, Descente, Moon Boot, Goldbergh, Rossignol czy Toni Sailer. S’portofino nie zapomina też o miłośnikach innych dyscyplin np. biegania. Miłośnicy z kolei tego sportu mogą znaleźć tu najszerszy w Polsce, dostępny stacjonarnie wybór butów szwajcarskiej marki On Running. Pasjonaci jogi, fitnessu, outdooru czy golfa też znajdą tu coś dla siebie. Dopełnieniem całości jest oferta casual, która tworzona jest z myślą o tych, dla których najważniejsza jest wygoda i jakość materiałów. Można zatem w jej ramach znaleźć produkty takich marek, jak: Aeronautica Militare, Deha, Mackage czy Woolrich.

 

 

Marka S’portofino od ok. 13 lat działa na rynku a w Polsce za jej rozwój odpowiada poznańska spółka SAT Sp. z.o.o.

Kategorie: