Strona główna / Artykuły z branży / Projekt Wear&Share! ANSWEAR.com

Projekt Wear&Share! ANSWEAR.com

Firma ruszyła z akcją zbiórki tekstyliów

Sklep internetowy ANSWEAR.com jako pierwsza w Polsce firma z branży modowej wystartowała z projektem odbioru używanej odzieży za pośrednictwem kuriera. Akcja skierowana jest do każdej osoby, która chce oddać niepotrzebne ubrania i tekstylia bez konieczności wychodzenia z domu. Projekt obejmie zasięgiem całą Polską, a każdy uzyskany kilogram odzieży wesprze Fundację Aeris Futuro oraz jej projekt związany z sadzeniem drzew „Czas na Las”.

W zeszłym roku podczas zorganizowanej akcji oddawania niepotrzebnych ubrań tylko w samym Krakowie udało się zebrać i ponownie wykorzystać, aż ponad tonę tekstyliów. W tym roku firma postanowiła rozszerzyć ją o cały kraj, a wszystkie formalności związane z oddaniem rzeczy można wykonać za pośrednictwem intuicyjnej strony internetowej.

Niepotrzebne ubrania należy spakować do specjalnego worka (można zamówić go na stronie akcji), a następnie przekazać go kurierowi, który odbierze go z domu lub dostarczyć go samodzielnie do wybranego punktu odbioru. Usługa kurierska oraz worek do którego spakujemy rzeczy jest darmowy.

Kategorie: