Strona główna / Artykuły z branży / Poczta Polska nawiązała współpracę z SwipBox

Poczta Polska nawiązała współpracę z SwipBox

Niedługo pojawią się samoobsługowe automaty Poczty Polskiej

Urządzenia do odbioru przesyłek wkrótce staną w placówkach pocztowych oraz w sklepach sieci Biedronka. Pierwsze z 200 planowanych automatów pojawią się jeszcze przed wakacjami, a kolejne do użytku zostaną oddane w końcówce III kwartału 2019 roku. Automaty SwipBox pojawią się w największych aglomeracjach miejskich tj. Kraków, Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań i Wrocław.

Nawiązanie współpracy z SwipBox jest kolejnym krokiem w realizacji strategii obranej przez Pocztę Polską, która zakłada podwojenie przychodów z rynku paczkowego do 2023 roku. Aktualnie przychody te wynoszą prawie 1 mld zł rocznie. Poczta Polska wspólnie ze swoimi partnerami tworzy jedną z największych sieci w kraju do której należy ponad 11 500 punktów.

Lokalizacje w których staną urządzenia wybrane zostały zgodnie z preferencjami i stylem życia klientów platform sprzedażowych i sklepów internetowych. SwipBoxy w Biedronce dostępne będą w godzinach otwarcia sklepu, a urządzenia umieszczone przy placówkach pocztowych całą dobę.

Kategorie: