Strona główna / Artykuły z branży / Pakiet wsparcia dla sprzedających od Allegro

Pakiet wsparcia dla sprzedających od Allegro

Wartość pakietu to 16 mln zł

Allegro od 1 kwietnia uruchomi dla sprzedawców pakiet wsparcia, który pomoże im przetrwać trudny czas w związku z panującą sytuacją pandemii. Wsparciem objęci są zarówno obecni sprzedawcy, jak i nowe firmy, które chcą rozpocząć sprzedaż online przy zerowych kosztach prowizji.

Pakiet składa się m.in.: z wydłużenia terminu płatności dla małych firm z 14 do 60 dni, wprowadza 3 miesiące bez płacenia prowizji dla nowych polskich sprzedawców niezależnie od ich skali działalności, wstrzymuje wcześniej ogłoszone podwyżki opłat oraz daje dostęp do pożyczki z cashbackiem do 4,5 tysiąca złotych dla sprzedawców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Firma nadal będzie inwestować w programy i rozwiązania, które mogą mieć pozytywny wpływ na polską gospodarkę oraz na życie Polaków. Ostatnio firma ogłosiła wartą 21 milionów złotych inwestycję, która dotyczy bezpłatnych dostaw w ramach Allegro Smart! Z opcji tej przez miesiąc (za darmo i bez dodatkowych warunków) może skorzystać każdy Polak.

Kategorie: