Strona główna / Artykuły z branży / Nowa funkcja w aplikacji mobilnej Rossmann

Nowa funkcja w aplikacji mobilnej Rossmann

Jaka?

Lista+ to nowa opcja jaką znajdziemy w aplikacji mobilnej drogerii Rossmann. Nowa funkcja ma pełnić rolę asystenta podczas zakupów, który gwarantuje rabaty, o wszystkim pamięta i podpowiada w której części sklepu znajdziemy konkretne produkty.

Aby móc korzystać z nowej opcji dotychczasowi użytkownicy aplikacji muszą ją zaktualizować, zaś nowi klienci muszą ją pobrać i założyć swoje konto.

Przy każdym produkcie w aplikacji znajduje się charakterystyczny plusik, po kliknięciu na niego zostaje on dodany do listy. Kolejnym krokiem jest przejście do opcji „Lista+” i wybranie opcji „Sprawdzam rabat”. Po zaakceptowaniu listy zakupów na ekranie rozpoczyna się odliczanie (15 minut), a po tym czasie zostaje wyliczony spersonalizowany rabat.

W aplikacji znajdziemy również zakładkę „Jestem w drogerii”, a w niej informacje w którym miejscu w sklepie (nr regału, nr półki, nr pozycji) znajdziemy produkty, które wcześniej dodaliśmy do naszej Listy+.

Klienci mogą również skorzystać z puli rabatów, jakim jest 2+2 gratis na różne kategorie oraz z dodatkowych promocji za uczestnictwo w Rossnę! i Liście+.

Kategorie: