Strona główna / Artykuły z branży / Intermarché dalej stawia na cyfrowy rozwój

Intermarché dalej stawia na cyfrowy rozwój

W 2022 roku planowane jest uruchomienie programu lojalnościowego.

Klienci Intermarché cały czas są zainteresowani oferowaną przez sieć aplikacją mobilną. Od początku 2020 roku potrojono liczbę jej aktywnych użytkowników i wynosi już ponad 300 tysięcy osób a także jednocześnie trwają intensywne prace nad uruchomieniem programu lojalnościowego, którego planowany debiut jest na 2022 rok. 

Aplikacja Intermarché Polska została wprowadzona na rynek w 20217 roku a miniony rok był w jej historii najlepszy pod względem liczby jej pobrań oraz wzrostu liczby aktywnych użytkowników.  Poprzez aplikację klienci w łatwy sposób mogą zapoznać się z aktualną ofertą sieci co jest możliwe poprzez regularne udostępniane gazetki. Dodatkowymi korzyściami korzystania z aplikacji jest dostep m.in. do kuponów zniżkowych na wybrane produkty czy też rabatów w postaci wirtualnych bonów obniżających całą wartość koszyka zakupowego. W 2021 roku w aplikacji dodano wirtualną kartę, która ma stać się docelowo nośnikiem kolejnych benefitów. W dalszych miesiącach sieć planuje dalsze zmiany w aplikacji poprzez m.in. wprowadzenie nowych, atrakcyjnych mechanizmów promocyjnych.
Cały czas również trwają intensywne prace nad stworzeniem programu lojalnościowego i uruchomienie go w 2022 roku.

Ponadto Intermarché niedługo udostepni nową wersję aplikacji mobilnej, w której znajdziemy szereg przydatnych funkcjonalności oraz rozwiązań do wykorzystania w trakcie zakupów stacjonarnych a w przyszłości również podczas e-zakupów, które będzie można realizować z poziomu aplikacji.

Kategorie: