Strona główna / Artykuły z branży / CentrumRowerowe.pl przechodzi z online do offline

CentrumRowerowe.pl przechodzi z online do offline

i otwiera nowoczesny sklep stacjonarny w Warszawie

Spółka Dadelo, która prowadzi platformę e-commerce CentrumRowerowe.pl, postanowiła rozwinąć sieć sklepów stacjonarnych.

1 kwietnia tego roku ma ruszyć pierwszy salon marki w CH Okęcie Park w Warszawie. Na prawie 2700 mkw.  powierzchni ma powstać nowoczesna przestrzeń dla wszystkich miłośników kolarstwa. Miłośnicy rowerów zarówno amatorzy, entuzjaści ze sportowym zacięciem, jak i profesjonaliści znajdą tutaj dopasowane do swoich potrzeb produkty i usługi. W salonie tym będzie można skorzystać z usług bike fittingu czy też profesjonalnego serwisu.

Zaprojektowana przestrzeń stawia nacisk na consumer experience a serce sklepu stanowić będzie strefa rowerowa ze specjalną ścieżką, która umożliwi przetestowanie roweru przed zakupem. Na miejscu dostępne będą modele z każdej kategorii, z naciskiem na ofertę rowerów elektrycznych. Jeśli chodzi o brandy to będą to m.in.: Orbea, Haibike, Woom, Superior, BH, Ghost, NS Bikes, Rondo, Winora, Kross, Creme, Kellys, Rock Machine, Ecobike, Ridley, Romet. Marki własne Dadelo S.A. Unity i Oxfeld również mają zostać wyeksponowane.

Oprócz samych rowerów w sklepie będzie można znaleźć części i akcesoria kolarskie wielu najlepszych marek a jednym z ważniejszych wyróżników będzie największy wybór odzieży kolarskiej w Polsce. Ponadto w salonie stacjonarnym otwarty zostanie pierwszy własny serwis CentrumRowerowe.pl, certyfikowane przez markę Shimano.

Spółka Dadelo S.A. jest podmiotem działającym na polskim rynku e-commerce i  wyspecjalizowany jest w sprzedaży rowerów, części i akcesoriów a także odzieży rowerowej. Spółka należy do grupy Oponeo.

Kategorie: