Strona główna / Kariera w retail / Justyna Gościńska

Justyna Gościńska

Justyna Gościńska

Nowym Dyrektorem Marketingu w OTCF

Justyna Gościńska odpowiedzialna będzie za tworzenie oraz implementację globalnej strategii marketingowej oraz komunikacyjnej marki 4F w Polsce i na rynkach zewnętrznych. Ponadto zajmie się również pozostałymi markami z portfolio OTCF: 4F Junior, Outhorn, 4Faces, Everhill i Under Armour (OTCF jest dystrybutorem tej marki od 2019 roku). Dla tych marek będzie tworzyć i wdrażać strategię marketingową.

Nowa Dyrektor Marketingu swoje doświadczenie rozpoczęła w Go Sport, gdzie zarządzała zespołem kupieckim, a przez blisko 10 lat związana była z firmą Levi Strauss&Co., gdzie zajmowała się wizerunkiem i sprzedażą produktów marki w krajach Europy Wschodniej. Kolejno pełniła funkcję Dyrektora Marketingu na ponad 40 rynkach (Europa Wschodnia i Północna, Afryka, Środkowy Wschód).

Ostatnie 3 lata przed rozpoczęciem współpracy z OTCF pracowała w firmie Monster Energy, gdzie odpowiadała za marketing w krajach Europy Wschodniej i Centralnej (zarządzała ponad 100-osobowym zespołem).

Joanna Gościńska posiada 16-letnie doświadczenie w zakupach, marketingu, produkcie w branży sportowej i modowej. Jest absolwentką Oxford Brookes University (MBA). Ukończyła AWF oraz Zarządzanie marką na rynku mody.